Streszczenie elif nowe odcinki

Pobierz

Kobieta odpowiada na nie wymijająco, co sprawia, że Humeyra.Streszczenie 1150. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej.. Sprawdźcie, co.Elif odcinek Elif / 1050.. Mahir chce wyjechać razem z Melek i Elif!. Więcej odcinków.. Macide zaprasza bliskich na kolację.. W najnowszym odcinku Humeyra wyrzuca Kiymet z rezydencji.. Kerem jest w szoku!. ELIF STRESZCZENIE .Każda seria zawiera od 183, do 199 odcinków.. Alev prosi Şafaka o spotkanie w kawiarni.. Ostatni odcinek Elif 435 [27.02.2019] 21.. Co się stało?. Kobieta wpada w panikę i każe Fidan zaatakować Melek.. Odcinek 1132.. Ilyas nie pojawia się na widzeniu, a jego numer nie odpowiada.. 59: Mehdi mówi rodzinie o sprzedaży warsztatu!. ELIF STRESZCZENIE.. Elif streszczenia szczegółowe odcinków Elif 1147 streszczenie odcinka Hümeyra wypytuje Kiymet.. Elif opisy odcinków (sezon ) - Świat Seriali - streszczenia, opisy odcinków ReklamaKochani, w dniach 4-18 lutego serial Elif nie będzie emitowany z uwagi na trwające w tym czasie transmisje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich.. Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu .Streszczenie 1148. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Melek słyszy, jak Kerem mówi Humeyrze, że podejrzewał, że Asli jest zainteresowana innym mężczyzną.. Melek jest podsłuchiwana.. Będzie to Elif odc.. Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę, 23 lutego o godzinie 14:00 na antenie kanału TVP1.Elif odc..

- streszczenie odcinka.

"Elif" odcinek 1144.. Co będzie się działo w kolejnym odcinku ELIF [STRESZCZENIE, ODCINKI ELIF].. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 589: Emir i Gulperi składają papiery rozwodowe!. Melek, Elif i Asli uciekają z mieszkania.. Serial "Elif",dostępny jest także na VOD.TVP.PL.. Odcinek 1160 Melek szuka kartki z dziennika Macide.. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe .Elif streszczenie odcinka 1149 - co się wydarzy?. "Elif" to serial, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".Elif odcinek 1158: Melek odkrywa, kto wyrwał kartkę z pamiętnika!. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1157: Humeyra mówi bratu o Muracie!. Jülide jest w ciąży.. Najnowszy odcinek serialu "Elif" zostanie pokazany 20 grudnia 2021 roku o godzinie 14.00 w TVP 1.. Gülsüm mówi jej o zakrwawionych koszulach Kymet.. Turecki serial można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP 1.. 272272.. Nie potrafi pogodzić się z nowymi faktami z ich życia.Nowe odcinki serialu "Elif" emitowane są od poniedziałku do piątku w TVP 1, początek o godzinie 14..

"Dobrze, nieważne" - mówi Humeyra.Elif 1164 - streszczenie.

Streszczenie 1147. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Hümeyra wypytuje Kiymet.. 1147, 1148, 1149.Streszczenie 1149. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej.. Co się jeszcze wydarzy?. Kiymet poznaje zamiary Rany!. W najnowszym odcinku Mahir unika matki.. 1147: Kontynuacja sceny w pokoju Kiymet.. Emisja epizodów odbędzie się w dniach 21-23 lutego .Przez najbliższe kilka miesięcy będzie można jeszcze oglądać nowe odcinki.. Czas trwania odcinka Każdy odcinek serialu "Elif" trwa od 45, do 70 minut.. [Streszczenie + Zdjęcia]Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.. Eleni boi się ucieczkiElif odcinek 1.. Chociaż Gwiazda.. "Elif" - streszczenie 1116. odcinka serialu Fikret otwarcie informuje Kiymet o swoich podejrzeniach.. Elif - to wydarzy się w najbliższych odcinkach.. "Elif" to nowy serial na antenie TVP 1, który zastąpił "Sekrety ojca".. Co wydarzy się w finale?. "Elif" - streszczenie 1111. odcinka serialu Kerem jest zazdrosny o Mahira, a negatywne emocje wyładowuje na Asli.. Kerem przychodzi z propozycją [STRESZCZENIE ODCINKA] "Elif" 1144.. Elif - streszczenia odcinków Turcja 2018 Odcinek 1161 Jülide dowiaduje się, że jest w ciąży..

Melek choruje [nowy serial TVP 1, streszczenie] | Gazeta Pomorska.

Wielkie emocje gwarantowane w ostatnim odcinku tureckiego serialu!. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany najprawdopodobniej w 2022 roku.. Przez ten okres nie będą także publikowane streszczenia.. Melek jedzie do kawiarni, gdzie Kymet ma się spotkać z synem.. Pozostałe dwa seriale tureckie na antenach TVP (Przysięga i Miłość i przeznaczenie) będą emitowane normalnie.. Po chwili.. - swiatseriali.interia.pl .. Streszczenie odcinka [10.03.2022] redakcja 21 lutego 2022, 11:24NOWE Elif odc.. Fidan i Nesrin chcą napaść na Melek w.Elif odcinek wszystkie streszczenia.. [Streszczenie + Zdjęcia] 21 stycznia 2022 Turkweb.pl.. Ukraina obchodzi nowe święto - Dzień Zjednoczenia .. "Dzikie pszczoły" - odcinek 168 - STRESZCZENIE epizodu z 24 lutego 2022.. Sprawy jednak się skomplikują, gdy Kerem złoży Melek ciekawą propozycję.Elif odcinek 1150 streszczenie.. Jülide i Şafak mają poczucie winy, że Emirhan był świadkiem ich kłótni.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Co się jeszcze wydarzy?. We wtorkowym odcinku serialu "Elif" Mahir dowie się o planach Melek i od razu zaproponuje, że chce do niej dołączyć.. Mahirowi w ostatniej chwili udaje się uciec.. Poniżej prezentujemy streszczenia wszystkich odcinków, które zostaną wyemitowane w najbliższym czasie..

W domu Kemala pojawia się policja ...Elif, odcinek 1147 - streszczenie.

Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości, zaczyna wierzyć w słowa Melek.Elif odcinek 1147: Humeyra i Levent postanawiają zgłębić przeszłość Kiymet!. 59: Mehdi mówi rodzinie o sprzedaży warsztatu!. W domu Kemala pojawia się policja!. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 589: Emir i Gulperi składają papiery rozwodowe!. Odcinek 871. gdzie oglądać, godzina emisji, streszczenie odcinka "Elif": Odcinek 870. gdzie oglądać, godzina emisji, streszczenie odcinka .. "Ach, chyba myślałam o czymś innym" - tłumaczy swoją pomyłkę, a raczej przypadkowe powiedzenie prawdy mama Mahira.. Kiymet odda strzał w kierunku Kerema, Macide oraz Mahira.Streszczenie 1147. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Humeyra stara się zrozumieć Kiymet, dlatego zadaje jej wiele pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt