Napisz kto jest twoim autorytetem

Pobierz

Zapewne każdy z nas ma swój autorytet.. Naśladuję go przecież od najmłodszych lat.. Każdy z nas poszukuje autorytetów, osób, które mógłby naśladować.. Zaczęłam inaczej postrzegać świat, jestem bardziej wrażliwa na tragedię ludzką oraz zaczęłam kochać i doceniać nawet najmniejsze istoty na tym świecie.Autorytetem dla nas powinien być człowiek zupełnie inny.. Czy znasz sprzęt laboratoryjny?. Wybór właściwego wzorca jest bardzo istotny - często nie robimy czegoś złego, bo myślimy "oj, przecież X by tak nigdy nie postąpił".. Początek napisz taki Moim autorytetem jest mama (tata, ciocia, itd.). Mama uczyła mnie liter, czytać, pisać.Moim autorytetem jest HONG 10 breakdancer z Korei który w swoim dość krótkim wieku (26 lat) osiągnął w tym tańcu jedne z najwyższych osiągnięć wygrał Red Bull BC One 2006 ;) w Battle of the Year był półfinalistą rok później, a teraz jest sędzią w wielu turniejach.Napisz kto jest twoim autorytetem i uzasadnij odpowiedź.. No więc raz jeszcze: masz kogoś takiego?. Udostępnij.. Małe dziecko najwięcej czasu spędza właśnie przy swoich rodzicach.Jest to człowiek, którego warto naśladować, mający wpływ na postawy i myślenie innych ludzi.. 6,5 proc. z nas wskazuje na rodziców.Starokatolicki teolog, Urs von Arx i powiada: "Autorytet kościelny opiera się przede wszystkim na autorytecie Jezusa Chrystusa i usytuowany jest w Kościele..

Rodzice są dla dziecka autorytetem.

Nauczyli mnie, jak szanowac innych ludzi, jak przepraszać, dziękować.. Autorytetem jest osoba budząca zaufanie, mająca wpływ na zachowanie i myślenie innych ludzi.. Poświęcili wiele czasu żeby mnie wychować, utemperować mój charakter.. Po pierwsze zadziwiająca jest jej ambicja.. W uzasadnieniu mojego wyboru posłużę się kilkoma faktami z życia pływaczki.. Jest szczupłym, dobrze zbudowanym mężczyzną, wzrostu 181cm.MOim autorytetem jest moja mama, ponieważ szanuję ją za to jakim jest dobrym człowiekiem .. Często słyszymy, że życie w świecie współczesnym staje się coraz trudniejsze, upadają autorytety moralne, szerzy się bezrobocie, przemoc, a agresja przybiera ekstremalną postać - okrucieństwa.. To napisz dlaczego tak uważasz,co cię w niej zainteresowało,jeśli chodzi o pracę szkolną, moim autorytetem jest Kochanowski,Papież ,a dlatego, że Kochanowski żył w dziwnych czasach których wierzono w gusła,pisał .Napisz wypracowanie pt.''KTO JEST TWOIM AUTORYTETEM''.. Taka jest Otylia Jędrzejczak.. Człowiekiem, który z pewnoscią charakteryzuje się tymi cechami był jan Paweł II.. Cele: Ucznio­wie potra­fią wska­zać swo­je autorytety.. Dzięki niemu, moje życie zmieniło się na lepsze.. Może to być osoba z twojego najbliższego otoczenia lub ktoś znany i poważany, np. sportowiec czy polityk..

Kto jest dla ciebie wiekszym autorytetem?

ewamaj67 6 lat temu.. To przy nich zaczęłam stawiac pierwsze kroki i wypowiadać słowa.. Autorytet jest zawsze relacją, między co najmniej dwiema osobami, z.. Uważam, i na pewno nie tylko ja, że Jan Paweł II był duszpasterzem, który nawracał serca miłością, dawał pokój ludzkości samą swoją obecnością, utwierdzał wiarę swoim świadectwem i kochał .Z osób żyjących za autorytet najczęściej uznawany jest przez Polaków papież Franciszek.. Ucznio .Autorytet to osoba otaczana szacunkiem z po-wodu jej zasad życia lub uznawana za specjalistę w danej dziedzinie.. Strona: 1.Moim autorytetem do naśladowania jest Sonny Moore (Skrillex) Pomimo tego, że w dzieciństwie był wyzywany, bity, ciął się i dowiedział się, że był adoptowany nie zrezygnował z robienia tego co na prawdę lubił, nie przestał tworzyć muzykiKto jest dla Ciebie autorytetem i wzorem do naśladowania?. Dlaczego warto mieć autorytet?Nie mam autorytetów, ponieważ każda z osób, którą tak bardzo uwielbiam nie jest godna naśladowania, bo jest / była po prostu skur.wisynem :-) Idol?. - Edycja: k-pop.. Na imię ma Kazimierz.. uważam ich za autorytet.. bo w sumie.. ciężko powiedzieć.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Wypracowanie powinno zawierać najmniej 2 strony A4.. Mama jest osobą, na którą zawsze mogę liczyć, która zawsze jest blisko mnie i rozumie mnie jak nikt inny..

Moim autorytetem jest z pewnością tata.

Język polski.Autorytet młodego człowieka i jego wpływ na postepowanie i podejmowanie decyzji.. Postawiła sobie cele do których z uporem dążyła.Ojciec - znacząca figura w życiu mężczyzny.. Dzieci wchodząc w świat, nieznany świat, który dopiero muszą poznać i się go nauczyć, znaczną część zachowań przejmują od tych osób, które mają najbliżej.Tekst uka­zał się w "Filo­zo­fuj!". W Jej osobie czuję wsparcie w każdej sytuacji, kocham Ją za to kim jest i za to, .Autorytetem jest osoba godna naśladowania.. Zazwyczaj cieszy się poważaniem ze względu na swoją wiedzę lub postawę moralną.. Na pytanie: "Czy Jan Paweł II jest Twoim autorytetem", większość młodych ludzi odpowie twierdząco.Ale także moim wielkim autorytetem i idolem jest Michael Jackson.. Który członek BTS zostanie Twoim nauczycielem k. Question from @anita1120 - Szkoła podstawowa - PolskiNagranie zostało przetłumaczone przez Natalię ze strony Piękna.Odwiedź nas na Facebooku: forum: jest dla ciebie autorytetem?. Papież był osobą, która swym zachowaniem, słowami i wiara dawała przykład do.Moim autorytetem są rodzice, ponieważ to oni mnie wszystkiego nauczyli.. Uzasadnij swoją wypowiedź.. Pracuje jako nauczyciel kultury fizycznej w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Libiążu, a oprócz tego prowadzi (razem z mamą) firmę dekoratorską.. Takiej odpowiedzi udzieliło 11,6 proc. badanych..

Dla mnie autorytetem są moi rodzice.

Ucznio­wie dostrze­ga­ją zale­ty czer­pa­nia wzor­ców z autorytetów.. moim jest Ewa farna +0 pkt.. Ojciec jest dla młodego chłopaka wielkim autorytetem.. Powinien to być ktoś, kto dzięki ciężkiej pracy osiągnął coś w życiu.. Z encyklopedycznych haseł wiadomo nam, że Autorytet (z łaciny auctoritas - powaga moralna, znaczenie) to prestiż osoby, grupy lub organizacji oparty na uznanych i cenionych w środowisku lub społeczeństwie wartościach: religii, prawie, nauce itp. poleca 81 %.. TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".O autorytetach można dużo mówić, nie każdy zdaje sobie sprawę że takowe posiada, ale faktycznie każdy kogoś świadomie lub nieświadomie naśladuje i jest to wi.. Ja również go mam.. Termin autorytet pochodzi od łac. auctoritas, który tłumaczy się jako rada, wola, ważność, powaga moralna, nawet wpływowa osoba.. Odpowiedz.. Bardzo ich lubię, i staram się jak oni, robić to co lubię i się tym zajmować, huh.. cieżko mi powiedzieć OwOKto jest twoim autorytetem?. Uczę się od niej wielu rzeczy,które przydadzą mi się w dorosłym życiu .. Ludzie chcą wierzyć w lepsze jutro, w poprawę bytu i w drugiego człowieka, ale ta wiara często zostaje .Zadanie: napisz kto jest twoim autorytetem i dlaczego Rozwiązanie: możesz napisać, że twoim autorytetem jest np twoja mama albo tato brat, siostra , ponieważ Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Papież - Polak był człowiekiem, który przez swoje poglądy, zachowanie i wiarę dawał dobry przykład ludziom, szczególnie młodym.. Proszę żeby nie było o rodzicach y Janie Pawle II, bo to już jest oklepane.. Pierwotny autorytet Chrystusa, z którym Trójjedyny Bóg zwraca się ze swoim wiecznotrwałym , "Tak" do ludzi i do całego stworzenia dla jego zbawienia i odnowienia w Duchu świętym, istnieje w Kościele.napisz kto jest twoim autorytetem i dlaczego.. Nie pisz tylko że moim autorytetem jest jakaś gwiazda lub ktoś znany z telewizji :)))) Czekam na szybką odpowiedź Z Góry Dziękuje;** POZDRAWIAM.. W spotkaniu z taką oso-bą nie kopiujemy jej zachowania czy stylu życia, ale w świetle jej zasad poznajemy siebie i wybie-ramy wartości, którymi chcemy się kierować.Kto jest twoim autorytetem?. Postaram się w swojej pracy udowodnić, że są oni najlepszymi wzorami, jakie młody człowiek może mieć.. W życiu każdego człowieka bardzo ważne jest posiadanie kogoś, kogo można nazwac autorytetem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt